Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen (on leave)
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

 Editor: Sondre Midthun. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: sondre.midthun@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Consultant: Julie Engvik
 E-mail: julie.engvik@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Nina Lykkes Nei og atter nei – nå 55.000
Nina Lykkes roman Nei og atter nei er nå trykket i hele 55.000 eksemplarer. Den...

Les mer

Nordisk råd-nominerte Helle Helle til Norge 9.-12. april
Den prisbelønte danske forfatteren Helle Helle kommer til Norge neste uke. Her skal hun gjeste li...

Les mer

Bård Torgersens kritikerroste roman i nytt opplag
Bård Torgersens 

Les mer

Strålende mottagelse av Nora Szentiványis debutroman i Sverige
Nora Szentiványi debuterte høsten 2016 med romanen Leiligheten. Nå er boken utkommet i Sve...

Les mer

Dag Solstad-roman hylles i Frankrike
Dag Solstads Ellevte roman, bok atten er lansert i Frankrike til strålende kritikker. Boke...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev
  • Fritekstsøk
  • Arrangement
26.04.2019

Hav, død og letthet | Mareike Krügel og Hanne Ørstavik

Les mer
26.04.2019

Samtykke eller ikke samtykke: Bettina Wilpert & Hanne Ørstavik (engelsk)

Les mer
03.05.2019

Bøker i Bø: Opningsfest i Gullbring – Inger Bråtveit, Mona Høvring og flere

Les mer
04.05.2019

Bøker i Bø – Boksalong – Bjørn Esben Almaas, Rune Christiansen og flere

Les mer
05.05.2019

Bøker i Bø: Poetisk vandring

Les mer
KOMMENDE

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish