Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen (on leave)
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

 Editor: Sondre Midthun. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: sondre.midthun@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Consultant: Julie Engvik. Phone: +47 23 32 74 94
 E-mail: julie.engvik@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Forlaget Oktober relanserer litteraturmagasin på nett
Forlaget Oktober lanserer i dag en ny utgave av Oktoberjournal. Oktoberjournal er et litteraturma...

Les mer

Amalie Skram-prisen 2019 til Inghill Johansen
Inghill Johansen ble i går kveld tildelt Amalie Skram-prisen 2019. Prisutdelingen fant sted på Li...

Les mer

Aina Villanger tildelt Stig Sæterbakkens Minnepris 2019
I går kveld ble Stig Sæterbakkens Minnepris 2019 tildelt Aina Villanger. Villanger mottar prisen...

Les mer

Innledning på pressekonferansen 2019 av forlagssjef Ingeri Engelstad

Les mer

Forlaget Oktobers høstliste 2019
Forlaget Oktober presenterte i dag høstens bøker. For en fullstendig oversikt over årets bøker fr...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev
  • Fritekstsøk
  • Arrangement
27.08.2019

Boklansering på Dovrehallen: Å gå med Kølle av Karen Røise Kielland

Les mer
28.08.2019

Forfattersamtalen: Marstein og Haugerud på Deichman Majorstua

Les mer
31.08.2019

T. Singer-festivalen: Dag Solstad

Les mer
05.09.2019

Lansering av HUN; HAN OG KVINNEKAMPEN av Kjersti Ericsson på Tronsmo

Les mer
KOMMENDE

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish