Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen (on leave)
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

 Editor: Sondre Midthun. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: sondre.midthun@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Consultant: Julie Engvik
 E-mail: julie.engvik@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Mikael Niemis Koke bjørn – nå 20.000
Mikael Niemis roman Koke bjørn har ligget på Bokhandlerforeningens bestselgerliste siden d...

Les mer

Kathrine Nedrejord tildelt Havmannprisen 2018
Lørdag ble Kathrine Nedrejord tildelt Havmannprisen 2018. Hun mottok prisen for den kritikerroste...

Les mer

Stor begeistring for Kjersti Annesdatter Skomsvolds Barnet i Danmark
Kjersti Annesdatter Skomsvolds roman Barnet utkom høsten 2018 til svært gode kritikker. De...

Les mer

Øyvind Bergs romandebut forhåndsolgt til Bulgaria
Neste uke lanseres Øyvind Bergs romandebut Roseromanen. Allerede før utgivelsen i Norge er...

Les mer

Nina Lykkes Nei og atter nei – nå 55.000
Nina Lykkes roman Nei og atter nei er nå trykket i hele 55.000 eksemplarer. Den...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish