Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen (on leave)
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

 Editor: Sondre Midthun. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: sondre.midthun@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Consultant: Julie Engvik. Phone: +47 23 32 74 94
 E-mail: julie.engvik@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Ros til Matias Faldbakkens The Hills i Frankrike
Matias Faldbakkens roman The Hills [fr. tittel Le serveur] utkom nylig på det velet...

Les mer

Marie Aubert tildelt Ungdommens kritikerpris 2020
Marie Aubert mottok i går ettermiddag Ungdommens kritikerpris 2020 for romanen Voksne menneske...

Les mer

Marie Auberts Voksne mennesker til Polen og Ungarn – nå 9 land
Rettighetene til Marie Auberts Voksne mennesker er nå solgt til Polen og Ungarn. Den kriti...

Les mer

Tore Renbergs Teksas-bøker skal bli TV-serie
Tore Renbergs kritikerroste bøker om Hillevågsgjengen skal bli TV-serie. Filmkraft har nå delt ut...

Les mer

Matias Faldbakken tildelt Kritikerprisen 2019
Matias Faldbakken ble i dag tildelt Kritikerprisen 2019 for romanen Vi er fem. Den kritike...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish