Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen (on leave)
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

 Editor: Sondre Midthun. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: sondre.midthun@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Consultant: Julie Engvik
 E-mail: julie.engvik@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Dag Solstad-roman hylles i Frankrike
Dag Solstads Ellevte roman, bok atten er lansert i Frankrike til strålende kritikker. Boke...

Les mer

Mona Høvrings nye roman til Tyskland
Mona Høvrings roman Fordi Venus passerte en alpefiol den dagen jeg blei født ble tildelt K...

Les mer

Mikael Niemis Koke bjørn – nå over 10.000
Mikael Niemis roman Koke bjørn har ligget på Bokhandlerforeningens bestselgerliste siden d...

Les mer

Mona Høvrings nye roman til Frankrike og Sverige
Mona Høvrings prisbelønte roman Fordi Venus passerte en alpefiol den dagen jeg blei født e...

Les mer

Mona Høvring tildelt Kritikerprisen 2018
Mona Høvring ble i dag tildelt Kritikerprisen for beste norske skjønnlitterære bok utgitt i 2018....

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish